Administrare GP

In jos

Administrare GP

Mesaj  Ninja la data de Vin Mar 04, 2011 4:44 am

Salut, vreau sa va spun ca Colo ma rugat insistent sa ma duc cu el pe GP "administrator" , si cum el ma ajutat cu multe si imi este ca un frate, prima data am refuzat, am spus categoric NU, dar dupa ma sunat noaptea si am mai vorbit si chiar are nevoie de mine, asa ca pana la urma am acceptat, dar cu cateva conditii, si aceea este ca NU voi lasa balta aceasta mica comunitate a noastra si ca NU ma voi juca pe serverele lor, si ca voi fii acolo doar pentru a administra forumul si pentru a il ajuta pe Colo, atat.

In rest tot aici voi fii si puteti fii siguri ca nu voi lasa balta ce am facut aici.

Vroiam sa va anunt si pe voi de ceea ce voi face, ca sa stiti in caz ca ma vedeti pe GP administrator....sa nu va panicati ca nu va las balta lol!

Nu consider faptul ca am decis sa il ajut pe Colo, o problema, deoarece nu ma joc pe servere lor, si nu voi face altceva acolo decat ceea ce face un administrator, adica , administreaza un forum, atat.

Si poate vom primii si un server gratuit, poate vom face si o colaborare, cine stie, oricum, daca i ajut va fii in avantajul nostru pentru ca si ei daca am nevoie de ceva ma vor ajuta, cel putin unii dintre ei, Colo si acum ma ajutat, chiar dupa ce i-am zis ca nu vin pe GP, i-am cerut cateva chestii pt. serverul nostru, si mi le-a dat fara nici o problema, el este un om care ma ajutat tot timpul cand am avut nevoie, un om cu caracter si pe care il apreciez mult, asa ca am acceptat sa il ajut dar cu conditiile pe care le-am scris mai sus. Daca aveti vreo problema/nelamurire sau credeti ca nu e bine sa ii ajut, scrieti aici.

Ultima editare efectuata de catre Ninja in Vin Mar 04, 2011 4:53 am, editata de 1 ori

Legenda ne spune ca un grup de oameni au creat 2 comunitati pentru a fi deasupra celorlalte, dar unul din ei dorind mai multa putere, a creeat o comunitate sa le conduca pe toate. New Play Days creeat pentru a conduce !

Nascut pentru a iti face viata un iad.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ninja
Administrator
Administrator

Puncte : 3141
Reputatie : 6
Data de inscriere : 20/02/2011
Varsta : 25

Vezi profilul utilizatorului http://newplaydays.forumz.ro

Sus In jos

Re: Administrare GP

Mesaj  Kinder la data de Vin Mar 04, 2011 4:50 am

Te intelegem , are nevoie de tine! Smile

Grafician
Grafician

Puncte : 2887
Reputatie : 3
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 20
Localizare : Sibiu

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  -reNTer- la data de Vin Mar 04, 2011 4:54 am

Te intelegem , il ajuti pe Colo pentru ca iti e prieten .
Orice prieten trebuie sa faca asa cu prietenii .

-reNTer-
Grafician
Grafician

Puncte : 2874
Reputatie : 4

Sus In jos

Mesaj  TheGame la data de Vin Mar 04, 2011 4:56 am

Colo merita ajutor..stai linsitit ca noi stim ca tu nu o sa ne lasi.

TheGame
Utilizator Inregistrat
Utilizator Inregistrat

Puncte : 2858
Reputatie : 1
Varsta : 24
Localizare : NewPlayDays

Sus In jos

Mesaj  [OoZzZyY] la data de Vin Mar 04, 2011 5:19 am

Intelg ca are nevoie de tine dar eu sunt contra sa te duci pe gp credema ca daca tu o sa te duci acolo ninja nu o sa mai ai timp si de aceasta mica comunitate credema...Acum faci cum vrei eu doar tiam zis Nu cred ca poti face fata la 2 comunitati posturi etc etc

[OoZzZyY]
Moderator
Moderator

Puncte : 2856

Sus In jos

Mesaj  Ninja la data de Vin Mar 04, 2011 5:38 am

Ozzy dupa cum ti-am spus si pe messenger, nu stii de ce sunt eu in stare si de ce pot face si din nou iti spun si aici nu ti-am cerut parerea, v-am anuntat pe toti din bun simt si respect, ca eu unul sincer fac ce vreau eu si cum vreau eu, nu am nevoie de aprobarea niciunuia dintre voi, v-am primit pe toti cu bratele deschise care nu ati vrut sa mergeti pe GP, v-am dat rank'uri, am facut si un server si acum mai vreau sa fac si altele, crezi ca ma pot convinge ei pe mine sa ma joc eu pe servere lor si sa las toata munca si timpul ce le'am investit aici ? Ma pis pe orice imi ofera, sunt acolo doar pentru a il ajuta pe Colo. ATAT. PUNCT. !

Am specificat nu plec niciunde , asta insemnand ca acest forum si aceasta comunitate va fii pe primul loc si dupa va urma forumul GP .

Legenda ne spune ca un grup de oameni au creat 2 comunitati pentru a fi deasupra celorlalte, dar unul din ei dorind mai multa putere, a creeat o comunitate sa le conduca pe toate. New Play Days creeat pentru a conduce !

Ninja
Administrator
Administrator

Sus In jos

Mesaj  Colo la data de Vin Mar 04, 2011 7:19 am

Ma rugat insistent auzi =))) zici ca ar face ceva ultimului om Smile)
Daca tu vrei sa te dezvolti aici e problema ta.. eu acolo vreau sa te iau de tot.

Colo
V.I.P
V.I.P

Puncte : 2822

Sus In jos

Mesaj  Ninja la data de Vin Mar 04, 2011 7:22 am

Colo nu imi cere ce nu vreau sa fac, si da, m-ai rugat insistent, si nu am spus'o ca sa te jignesc...

Ti-am spus, vin te ajut, dar vin acolo doar pentru tine si doar pentru a administra acel forum, atat. Smile

Ninja
Administrator
Administrator

Sus In jos